У ХОДА обговорили реалізацію програми енергозбереження

Враховуючи  важливість та пріоритетність ефективного розв’язання проблеми енергозбереження в Україні сьогодні, у Херсонському обласному центрі відбувся тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів відділів житлово-комунального господарства райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Розпочав семінар в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик: «Для області дуже важливо розробляти та реалізовувати заходи щодо реалізації програми енергозбереження та впровадження енергозберігаючих технологій у відповідності до європейських стандартів», – наголосив він, вітаючи учасників заходу та побажав плідної праці.

У ХОДА обговорили реалізацію програми енергозбереження

Так, під головуванням директора обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Сергія Білорусова за круглим столом присутні обговорили нагальні питання забезпечення належної роботи підприємств житлово-комунального господарства області. Також розглянули проблемні питання в роботі районних служб галузі.

Звичайно на семінарі обговорили основи енергоефективності на державному та місцевому рівнях, а також потенціал щодо енергозбереження в Україні.

Крім того, учасникам заходу розповіли про пріоритети Стратегії сталого розвитку України: “Стратегія – 2020” та середньостроковий план дій Уряду.

Share Button