У ХОДА обіцяють поліпшили якість транспортних послуг дачникам

Херсонським дачникам поліпшили якість транспортних послуг. Про це повідомив в. о. начальника управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку облдержадміністрації Валерій Соценко під час засідання профільної комісії обласної ради.

Питання порушили дачники садових товариств «Інгулець», «Тополя» та «Інгульський струмок». За їхньою інформацією, до дачних ділянок, що розташовані вздовж річки Інгулець від Бериславського шосе до села Садове, ходить лише один автобус, який відправляється о 06:10. Звичайно, з віддалених районів міста, зокрема з мікрорайону «Острів», встигнути на цей рейс неможливо.

У свою чергу, Валерій Соценко доповів членам комісії про те, що на сьогодні графік перевезень уже змінено та погоджено з сільською радою. Окрім того, запущено додатковий маршрут.

Також дачники підняли питання стосовно відміни підвищення вартості проїзду в приміському та міжміському транспорті. Але ні обласна рада, ні обласна державна адміністрація не мають відповідних регуляторних повноважень. Автоперевізник може встановлювати тарифи на перевезення в залежності від собівартості перевезень на маршруті та форми оподаткування.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *