У ХОДА пояснили ситуацію з призначенням керівника Голопристанської РДА

28 грудня 2016 року під час підсумкового прямого ефіру на телеканалі «Скіфія» телеглядачі мали змогу задати питання очільнику області Андрію Гордєєву.

Зокрема, мешканця Голопристанського району турбувала ситуація щодо призначення керівника Голопристанської райдержадміністрації.

З цього приводу апарат ОДА роз’яснює, що відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, який набув чинності з 01 травня 2016 року, посади голів районних державних адміністрацій віднесено до категорії «А». Ці посади відносяться до вищого корпусу державної служби.

Згідно зі статтею 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» голови РДА призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента.

Розпорядженням Президента України від 03 листопада 2016 рок № 264/2016-рп оголошено конкурс на зайняття вакантних посад у тому числі і голови Голопристанської райдержадміністрації.

За результатами проведеного конкурсу Комісією з питань вищого корпусу державної служби визначено переможця – Гасаненко Тетяну Василівну.

На даний час проводиться спеціальна перевірка стосовно зазначеного кандидата, після завершення якої Президентом України буде прийнято відповідне рішення.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *