У ХОДА продовжують вирішувати проблему енергопостачання Чаплинського району

Директор Департаменту агропромислового комплексу ХОДА Олександр Паливода розповів, що Херсоньска ОДА продовжує працювати над проблемоюенергопостачанням водогосподарських об’єктів Чаплинського і Каланчацького району нашого регіону —

«Сьогодні, 25 травня відбулося чергове засідання робочої групи щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з енергопостачанням водогосподарських об’єктів Чаплинського і Каланчацького району.

Під час засідання технічним директором ПАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» В.Гетмановим було відзначено, що роботи з будівництва нової підстанції тривають згідно з визначеним графіком, готовність на сьогодні складає 98% і 01 липня зазначений об’єкт буде зданий в експлуатацію.


Разом з тим, продовжується робота по розробці землевпорядної документації для будівництва ВЛ-35 «Чабани».
Також було повідомлено, що на даний час тривають ремонтні роботи дорожнього покриття на ділянках доріг до с. Каїрка Каланчацького району, по якій перевозитимуть обладнання для нової підстанції.
Наступне засідання робочої групи планується наступного тижня.


Нагадаємо, 26 лютого НКРЕКП прийняла рішення про схвалення змін до інвестиційної програми ПАТ «Херсонобленерго» на 2016 рік, що дасть змогу забезпечити стале енергопостачання споживачів Чаплинського й Каланчацького районів та вирішить питання зі зрошенням вже у цьому сезоні».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *