У ХОДА розповіли про продовження співпраці з зарубіжними партнерами

Сьогодні на колегії Херсонської ОДА т.в.о. заступника голови ХОДА Євген Рищук повідомив, що у рамках встановлених домовленостей продовжуватиметься співпраця з зарубіжними партнерами, зокрема регіонами Республік Ірак та Іран, Туреччини, Італії, які розглядають Херсонщину як перспективний регіон для інвестування. «Вже наприкінці лютого очікується візит ділових кіл іранської провінції Альборз, які мають намір до встановлення кооперації в сфері аграрного розвитку», — наголосив він.

Також продовжуватиметься робота щодо започаткованого співробітництва з Варненською областю Болгарії в рамках реалізації Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Басейн Чорного моря» щодо спільного виконання проекту з берегоукріплення, а також обміну досвідом в сфері розвитку туризму.

Резюмуючи, Євген Рищук зазначив, що реалізація всіх намічених планів буде презентована в рамках проведення Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

«Цьогоріч ювілейний інвестиційний форум має стати яскравою, насиченою подією Херсонщини й всієї України. До підготовки даного заходу ми вже розпочали готуватись», — наголосив в.о. заступника голови облдержадміністрації.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *