У ХОДА сформовано 30 інвестпроектів регіонального розвитку на загальну суму 115 млн грн

Протягом останніх двох місяців обласною державною адміністрацією здійснювалися організаційні заходи щодо формування переліку інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік.

Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій під час засідання наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, яка відбулася 24 травня під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва.

«За результатами проведення відповідної конкурсної комісії, засідання якої відбулося 19 травня поточного року, такий перелік вже остаточно сформовано. До нього увійшло 30 проектів на загальну суму 115 млн грн, у тому числі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку 93 млн грн», – наголосив Дмитро Бутрій.

Також на заході було зазначено, що з метою забезпечення прозорості процесу відбору інвестиційних проектів на сайті Мінрегіону України розміщена Інтернет-платформа, де можна ознайомитися з інвестиційними проектами у розрізі регіонів України, у тому числі і Херсонської області. Засідання регіональної комісії транслюються в режимі онлайн на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

Дмитро Бутрій повідомив присутніх, що на даний час вже розпочато прийом заявок для участі у конкурсі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, реалізація яких можлива за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, який завершується 29 травня поточного року.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *