У Каховському районі попрощалися з Героєм – захисником

Сьогодні на Каховщині день суму та скорботи – в останню путь провели воїна-захисника Євгена Тихонова. Життя Героя обірвалося вночі 11 червня 2016 року в зоні проведення АТО від чисельних кульових поранень.

Народився Євген у 1985 року, у селі Цукури Каховського району. Хлопцю було лише 31 рік. Отож з початку бойових дій на Сході, пішов добровольцем на фронт захищати рідну землю. Службу в зоні проведення антитерористичної операції проходив у складі батальйону «Айдар». Прожив яскраво і щвидко… Загинув з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя. У загиблого залишилася дружина та маленька донька.

Висловити безмежну вдячність та попрощатися із захисником прийшли односельці, жителі сусіднього села, керівництво сільської ради, керівництво району, представники обласної державної адміністрації, бойові побратими, представники військового комісаріату, громадськості та всі небайдужі.

виступ

Громадянська панахида і прощання із загиблим, відбулися біля церкви у селі Кам’янка.

«Трагічно закінчилося життя Євгена. Він був чесною, порядною, доброю людиною, взірцевим сім’янином, батьком та патріотом своєї країни. Він гідно виконував свій військовий обов’язок, у складний час ставши на захист своєї Батьківщини. Ми завжди будемо пам’ятати його», – відзначила голова місцевої громади Алла Фекай розпочинаючи траурний мітинг.

Копия DSCN3174

Висловили глибоке співчуття рідним і близьким у зв’язку з тяжкою втратою голова райдержадміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична, депутат обласної ради Віктор Помазнюк, директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Геннадій Причина, бойовий побратим Володимир.

«Внесок загиблого військового у майбутнє нашої країни безцінний. Ми повинні берегти пам’ять про Євгена та підтримувати його родину. Пам’ять про загиблого Євгена Тихонова назавжди залишиться у наших серцях. Звісно, ніякі слова, ніякі співчуття не повернуть Євгена родині, але завдяки таким хлопцям ми зараз живемо, працюємо, кохаємо…», – зазначив голова райдержадміністрації Валерій Салтиков.

«Сьогодні вся Каховська громада проводжає в останню путь героя, який з честю і гідністю виконав свій обов’язок, захищаючи нас і мирне українське небо», – сказала Тетяна Тертична.

Директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Геннадій Причина запевнив, що з боку районної та обласної влади буде надано відповідну допомогу та підтримку сім`ї загиблого.

Невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної та демократичної України, непохитний бойовий дух Євгена назавжди залишиться яскравим прикладом для наслідування.

3

Поховали воїна-захисника на Кам’янському кладовищі, віддавши йому шану за героїчну службу військовослужбовця, який відстоював волю та незалежність українського народу. Вічна йому пам`ять.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *