У Києві презентовано фотовиставку про здобутки Херсонської області за роки незалежності

Інформаційним агентством «Укрінформ»  започатковано всеукраїнську акцію з презентації всіх регіонів України, їх економічного та соціально-культурного потенціалу, присвячений 25-річчю незалежності України.

Херсонщина першою була представлена в цьому проекті.

Так, 8 серпня в інформаційному агентстві «Укрінформ» у день проведення  прес-конференції голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва було  відкрито фотовиставку про здобутки Херсонської області.

На виставці, підготовленій до показу Департаментом з питань внутрішньої та інформаційної політики ОДА, представлено 18 фотостендів,  які демонструють не тільки красу та унікальність краєвидів Херсонщини, а й відображають життя області у різних сферах діяльності.

Були представлені роботи херсонських фотохудожників Олександра Андрющенка, Станіслава Ясинського, Олександра Корнякова, заслуженого художника Міжнародної федерації фотомистецтва FIAP, члена Національного союзу фотохудожників України Ігоря Бережного, а також фото ТОВ «Нью Діджитал Медіа» та з архіву Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА.

Виставка демонструється у вітринах вікон будівлі «Укрінформу» і кожен з фотостендів має свою назву: «Херсонщина – найбільші природні парки» , «Херсонщина – аграрна», «Херсонщина – щедрий край», «Херсонщина – форпост півдня», «Херсонщина – патріотична», Херсонщина – неповторна, активна, заповідна, історико-культурна, козацька, промислова, унікальна емоційна, курортна, активна,  патріотична, закохана, етнічна.

Дивлячись на фото не лишаться сумнівів, що Херсонщина – це багатий, патріотичний та гостинний край.

Виставка  буде проходити протягом місяця, до 08 вересня 2016 року.

 

Share Button