У лікарні ім. О.С.Лучанського відбувся аукціон дитячого мистецтва до Міжнародного Дня захисту дітей

Колектив клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського напередодні відзначення Міжнародного Дня захисту дітей провів благодійний аукціон з продажу творчих робіт своїх дітей і онуків, маленьких пацієнтів Міського центру реабілітації дітей з онкологічними захворюваннями.

3.JPG

Благодійна виставка-аукціон «Від серця до серця» відбулася 30 травня та об’єднала небайдужих херсонців у бажанні допомогти маленькій херсонці Насті Целінко побороти важку хворобу —гостру лімфобластну лейкемію.

Херсонці — колектив лікарні, громадськість, посадові особи виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради, що завітали на благодійну виставку-аукціон, — мали можливість не лише побачити зроблені дитячими руками поробки, малюнки та вишиті картини, вироби з паперу, мушлі, бісеру і ще багато інших прекрасних речей, але й придбати за символічну ціну річ, яка найбільше сподобалась, — і таким чином зробити свій благодійний внесок та допомогти дитині отримати лікування з пересадки кісткового мозку у клініці Турину (Італія).

За час проведення благодійної виставки-аукціону «Від серця до серця»зібрано 15 тисяч гривень. Усі кошти будуть передані на потреби дитини.

2.JPG

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *