У Мангера хочуть закрити бібліотеки

Депутати знайшли на чому економити – на бібліотекарях та читачах! Гарячі голови в Херсонській обласній раді зібралися реформувати бібліотечну систему Херсонщини, передає видання «ПІК».

Робоча група, яка аналізувала обласний бюджет, дійшла висновку, що недоцільно, дуже вже тяжко бюджету регіону утримувати дві обласні книгозбірні – Херсонську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Б. Лавреньова та Херсонську обласну дитячу бібліотеку ім. Дніпрової Чайки.

Заклади збираються реорганізувати шляхом приєднання до обласної наукової бібліотеки ім. О. Гончара. За рахунок цього скоротять 30 працівників і заощадять аж 830 тис. гривень на рік. У колективах закладів паніка – оце так привітання… з Новим роком!

Питання реорганізації бібліотек вже включене до порядку денного комісії з питань комунальної власності Херсонської обласної ради, яке відбудеться завтра, о 10.00. Між іншим, реорганізувати депутатам чомусь спало на думку якраз успішні заклади культури.

Приміром, обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова цьогоріч зайняла III місце серед кращих бібліотек України, а її директора Вікторію Лобзову недавно визнано «Жінкою року» у Херсоні.

Засідання комісії з питань комунальної власності обіцяє бути скандальним, бо на ньому вирішуватиметься доля низки закладів сфери освіти, культури та медицини Херсонщини.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *