У міській раді визначили цілі подальшої співпраці із Міжнародним банком реконструкції та розвитку

До кінця 2020 року у Херсоні реконструюють 26 кілометрів теплових мереж. Проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання, який фінансується за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку, реалізується МКП «Херсонтеплоенерго».

Договори з субкредитування було підписано ще у 2014 році. За словами керівника проекту, головного спеціаліста з енергетики Міжнародного банку реконструкції та розвитку Санду Гідіріма, з самого початку були затримки у реалізації проекту.

«Зараз, зі зміною керівника комунального підприємства, ми бачимо значний прогрес. Найбільший контракт підписаний на реконструкцію котелень та мереж. Ми регулярно здійснюємо візити на підприємство, за день-два детально переглядаємо, як реалізується контракт. «Херсонтеплоенерго» зараз успішно працює над впровадженням проекту», — говорить Санду Гідірім.

У рамках проекту «Херсонтеплоенерго» планує реконструювати 5 та технічно переоснастити 15 котелень, 1 центральний тепловий пункт, 26 кілометрів теплових мереж та встановити 13 індивідуальних теплових пункти.

Share Button