У міськраді презентували новітнє діагностичне обладнання для лікарень

Вчора у міській раді відбулася презентація діагностичного обладнання для лабораторій відомої китайської фірми MINDRAY.

Представники компанії Костя Чанг, Саллі Лі та Марина Ван Аллен розповіли про можливості та переваги китайських лабораторій та особливості їх майбутньої роботи у херсонських лікарнях.

На зустрічі обговорювали також умови купівлі діагностичного обладнання для херсонських лікарень.

«Проблема точного, швидкого та недорогого діагностування у наших лікарнях стоїть давно, тому дуже добре було б посилити наші лікарні сучасними новітніми діагностичними лабораторіями, які б надавали херсонцям якісні та недорогі послуги», — зауважив на зустрічі міський голова Володимир Миколаєнко, разом з тим, додавши, що ще є чимало питань, які необхідно уточнити перед прийняттям рішення.

Сторони домовились, що детальніше обговорять це питання вже у березні.

Довідка. КомпаніяMINDRAY- провідний світовий розробник та виробник медичного обладнання для діагностування та лабораторій. Нині компанія відкрила 41 дочірнє підприємство та 31 філію у різних країнах світу.

Діагностичний відділ компанії — In-Vitro — забезпечує дані та аналіз крові та інших зразків рідини для клінічної діагностики та лікування. Підприємство пропонує широкий вибір напівавтоматичних і повністю автоматизованих діагностичних лабораторних приладів для лабораторій, клінік та лікарень. Його продукти включають гематологічні аналізатори, біохімічні аналізатори, реагенти тощо.

Share Button