У міськраді відбулася зустріч з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом лідери громадських організацій, які працюють у сфері подолання цієї хвороби зустрілися з міським головою Володимиром Миколаєнком та начальниками управлінь охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Світланою Межерицькою та Оленою Рузгіс.

Темою зустрічі стали основні ідеї Проекту, який впроваджується БО «Світло надії» та Херсонською ГО «21 століття» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та спрямований на підтримку та інституційний розвиток ТБ-спільноти.

«Громадські організації, котрі працюють у сфері подолання туберкульозу як ніхто розуміють та знають потреби та наявні бар’єри,а відтак повинні бути залучені до процесів планування та реалізації політики у сфері подолання туберкульозу», — зауважив Володимир Миколаєнко.

За словами міського голови, спільні зусилля будуть спрямовані на підтримку та розвиток потенціалу ТБ-спільноти,залучення НУО та лідерів ТБ-спільнотидо формування національної та регіональних політик у сфері протидії туберкульозу, популяризацію кращих світових моделей профілактики та лікування, а також забезпечення сталості програм за кошти місцевих бюджетів.

По завершенню заходу гості отримали букетики білих квітів, що символізує чисті легені та боротьбу з туберкульозом.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *