У місті Херсоні відбувся захід з профорієнтації «Твоя професія – майбутнє Херсонщини»

10 жовтня у місті Херсоні відбувся регіональний масовий захід з профорієнтації молоді «Твоя професія – майбутнє Херсонщини». Ярмарок професій приймав з усіх міст і районів області школярів і молодь, яка шукає роботу. Організатори заходу: Херсонський обласний центр зайнятості та управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

За словами Євгенія Єрашова, директора Херсонського обласного центру зайнятості, обрання майбутньої професії важливе не тільки для самої молодої людини, — фактично, від цього вибору залежить і майбутнє цілої країни. «Тільки справжні фахівці зможуть побудувати нашу Україну таким чином, щоб у ній було комфортно жити всім. Настає час фахівців! Обирайте свій професійний шлях! Будемо змінювати Херсонщину на краще разом!» — наголосив Є.Єрашов.

Саме для молодих людей, які обирають своє професійне майбутнє, а їх на заході було понад тисячі, провідні професійно-технічні навчальні заклади нашої області та ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» у формі майстер-класів та презентацій представляли найзатребуваніші професії на ринку праці регіону. Справжні майстри продемонстрували, що повинен вміти професіонал, та у чому полягає основний зміст професії.

Під час роботи заходу школярі спілкувалися з представниками підприємств: швейної фабрики «ВІД», Херсонського заводу «Судмаш», Херсонського машинобудівного заводу, приватного підприємства «Зелені хутори Таврії» (Голопристанського району).

Фахівці з профорієнтації обласної служби зайнятості проводили інтерактивні зайняття для учасників. Також всі бажаючі могли «запустити в дію» свою професійну мрію, символом якої була повітряна кулька!

Південний край, завдяки гідро-меліораторам, агрономам, виноробам, машино- та судно-будівникам, будівельникам, фахівцям галузі відпочинку та рекреації, став сучасним і туристично привабливим. Але нове покоління прагне знати і вміти більше своїх батьків.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *