У морській академії відкрили меморіальні дошки Героям Херсонщини

Вчора, 2 червня у Херсонській державній морській академії відбулося відкриття меморіальних дощок випускникам закладу, які загинули у зоні АТО.

Урочисте відкриття розпочалось з Гімну України, після чого курсанти розповіли коротку біографію загиблих бійців Олега Гребінського та Кирила Григорюка, які одні з перших пішли захищати рідну землю і загинули у зоні АТО.

Гребінський Олег Вільямович (03.07.1971 р.н.), навчався у Херсонському суднобудівному технікумі. Старший сержант міліції, боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон». Загинув у бою 29 серпня 2014 року в місті Іловайськ на Донеччині (Іловайський котел). Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Григорюк Кирило Олександрович (24.01.1989 р.н.), навчався в Херсонському морехідному училищі. Був направлений у «гарячу точку» рядовим 28-ої окремої механізованої бригади. Загинув у бою 04 вересня 2014 року в селі Андріївка на Донеччині під час виконання бойового завдання, коли підрозділ потрапив у засідку.

Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання, після чого право відкрити дошки надали першому заступнику голови облдержадміністрації Валентині Січовій та голові благодійного фонду «Українські серця» Олегу Бакаренко.

13329678_1030208107062469_285840634_n

До бібліотеки ХДМА Валентина Січова передала книгу «Хронологія мужності», в якій зібрані усі відомості про бійців Херсонщини, які загибли у зоні АТО.

Після відкриття дощок пам’яті бійцям, вони були освячені отцем Іоанном Замараєвим.

Ініціатива вшанування пам’яті загиблих патріотів, наших земляків належить благодійному фонду «Українські серця».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *