У Новокаховській міськраді депутат пропагує нацизм

30 березня у Новокаховській міській раді відбулося пленарне засідання 27 сесії.

Одним із перших депутати заслухали запит депутата Олександра Лук’яненка, секретаря міської ради, до керівників міського відділу СБУ та прокурора місцевої прокуратури щодо публікації депутатом Новокаховської міської ради Параскевою Джуманіязовою під псевдо «Параскева Терен» на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук листівки, де містяться пропаганда символіки військ СС нацистської Німеччини, і яка закінчується гаслом вступати до дивізії СС Галичина.

Про це пише сайт «Мост» із посиланням на видання «НК онлайн».

Після дискусії в залі депутати більшістю у 21 голос «За» підтримали запит Лук’яненка, у якому той вказує на можливий злочин, скоєний Джуманіязовою, що передбачений ст. 436-1 Кримінального кодексу України «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів».

У рішенні ради зазначено: «Направити депутатський запит Лук`яненко О.В. керівнику Новокаховської місцевої прокуратури, начальнику Новокаховського міжрайонного відділу Служби безпеки України для розгляду».

Депутат Джуманіязова є членом фракції партії «Совість України».

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *