У Олешківському районі відремонтують дороги

21 жовтня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Євгеном Рищуком та головою Олешківської РДА Оленою Кравченко-Скалозуб оглянув ділянку дороги В-Копані-Подо-Калинівка-Стара Маячка.

У Олешківському районі відремонтують дороги

Протяжність дороги складає 18,6 км. На сьогодні з державного бюджету виділені гроші – 208 тис. гривень на розробку проектно-кошторисної документації. Проект на капітальний ремонт дороги вже пройшов експертизу. Вартість робіт складає 44 млн. грн.

«Передбачається на протяжності шляху 4 ремонтних ділянки – вирівнюючий шар по 10 см і верхній шар 5 см, буде зроблене фрезерування, просадка, ямковий ремонт ділянок дороги, які знаходяться в гарному стані, також вирубка порослі», – розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Херсонській області Ігор Шкаленко.

У Олешківському районі відремонтують дороги

«Оскільки дорога переходить на баланс Херсонської обласної державної адміністрації, то передбачається співфінансування з бюджету ОТГ. Протягом січня будуть зроблені корегування проектно-кошторисної документації з урахуванням нового прийнятого закону про бюджет, і в лютому можемо оголошувати тендер, а в квітні 2018 року приступати до її ремонту», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *