У півфінал проекту «Молодь дебатує» пройшли школярки з Херсона

Школярки з Херсона пройшли до півфіналу проекту «Молодь дебатує». Перемогу у місцевому етапі дебатів здобули Крістіна Кушніренко, учениця Херсонського академічного ліцею ім.О.В.Мішукова, та Євгенія Подурець, учениця Херсонської ЗОШ №30.

Трійка півфіналістів визначилася на міжрегіональному відбірковому турі у Херсоні. Для дебатів організатори вибрали серйозну тему: «Чи варто поступово відмовлятися від виробництва електроенергії на атомних станціях України?».

У дебатах брали участь школярі з Южноукраїнська, Миколаєва, Запоріжжя, Мелітополя та Херсона. Такі ж відбіркові етапи відбулися у Вінниці, Ніжині та Полтаві.

Найкращі учасники визначаться у півфіналах та в національному фіналі проекту в лютому 2019 року у Харкові.

Проект «Молодь дебатує» проходить в Україні вже третій рік. Журі оцінює вміння учасників репрезентувати в дебатах усі можливі аргументи щодо теми та виробляти спільні рішення.

Довідка. Проект за унікальною німецькою методикою Jugend debattiert об’єднує школярів, які люблять і вміють брати участь в публічних дискусіях та шукати істину в суперечці. З’явилася методика у Німеччині. В Україну привезла проект організація Internationales Haus Sonnenberg, якій надало фінансову підтримку Міністерство закордонних справ Німеччини, а методичну — проект Jugend debattiert.

Share Button