У прокуратурі створено міжвідомчу групу із захисту рекреаційних зон

Привабливість земель водного фонду та рекреаційного призначення створює умови для масових порушень законодавства при їх відведенні та використанні, здійснення на них незаконної забудови.

З настанням курортного сезону особливо гостро постало питання доступу до водних об’єктів, вказана проблема викликає соціальну напругу в суспільстві та обґрунтовані нарікання громадян. На підставі рішень, прийнятих за часів минулої влади та за її потуоанням, майже всі землі рекреаційного призначення перебувають у власності та користуванні приватних осіб і комерційних структур близьких до них.

З метою забезпечення координаційної діяльності прокуратури області з іншими правоохоронними та контролюючими органами наказом прокурора Херсонської області створено міжвідомчу групу, до складу якої включено Херсонську обласну державну адміністрацію, Головні управління Служби безпеки, Національної поліції та фіскальної служби в області; державні екологічну,архітектурно – будівельну інспекції та інспекцію сільського господарства.

Основним завданням новоствореної міжвідомвої групи є виявлення, припинення правопорушень і злочинів у сфері використання земель рекреаційного призначення та морських прибережних захисних смуг.

Джерело: прокуратура Херсонської області

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *