У Скадовському районі хочуть створити базу відпочинку для бійців АТО

20 липня, відбулось засідання робочої наради стосовно опрацювання питання щодо створення центру реабілітації учасників проведення антитерористичної операції на базі закладу відпочинку «Білі крила» Скадовського району під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Чабана.

Було поінформовано, що заклад відпочинку «Білі крила» налічує чотири корпуси на 380 осіб і перебуває у власності Херсонської обласної ради.

Вадим Чабан одразу зауважив, що в даному випадку мова про медичну реабілітацію йти не може, адже для цього потрібне ліцензування і відповідні документи. Тому умовно робота закладу зможе бути поділена на два напрямки: відпочинок учасників АТО та їх родин на морському узбережжі і військово-патріотичне виховання молоді а саме, проведення на базі закладу різноманітних дитячо-юнацьких змагань, конкурсів чи фестивалів.

«Для того, щоб розпочати процес створення закладу відпочинку для АТОвців і їх родин, в першу чергу, необхідно запропонувати всім районам і ОТГ передбачити у власних бюджетних програмах на наступний рік кошти для забезпечення відпочинку бійців», — звернув на це увагу заступник голови ОДА.

Також учасники наради погодилися, що наразі потрібно вирішити організаційні питання щодо фінансування майбутнього закладу відпочинку учасників проведення антитерористичної операції на базі закладу відпочинку «Білі крила» і вже тоді пропонувати даний проект для реалізації власнику – Херсонській обласній раді.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *