У Скадовському районі рятувальники дістали із каналу тіло потонулого хлопчика

24 травня о 17:30 на номер Служби порятунку «101» м. Херсон надійшла інформація про зникнення дитини в зрошувальному каналі поблизу с. Велика Андронівка Скадовського району. При з’ясуванні обставин встановлено, що цього дня чоловік з с. Новомиколаївка з двома дітьми рибалив на зрошувальному каналі. Згодом, залишивши дітей на березі, від’їхав по воду. А повернувшись, виявив на місці тільки молодшу дитину та речі старшого 12-річного сина на березі.

До пошуків хлопчика була залучена водолазна група аварійно-рятувального загону спецпризначення обласної служби ДСНС. О 18:45 тіло дитини дістали з води. Причина смерті буде встановлена по завершенню судово-медичної експертизи.

Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час відпочинку біля водойм: не купатися, не пірнати в незнайомих місцях, особливо у каналах, які для купання не призначені взагалі, можуть затягнути у вихор, а через слизькість бетонних плит з них дуже важко вибратись на сушу; не дозволяти дітям без нагляду дорослих заходити у воду; не купатися у стані алкогольного сп’яніння.

Джерело: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Share Button