У Скадовському районі рятувальники надали допомогу чорноморському дельфінові

26 жовтня о 18:10 до Служби порятунку «101» по телефону звернулися місцеві мешканці смт Лазурне Скадовського району і повідомили про те, що в районі пансіонату «Парус» потерпає дельфін, якого хвилями винесло на берег Чорного моря.

До місця надзвичайної події було направлено чергове відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю за вказаною адресою рятувальники переконалися в тому, що тваринка знаходиться на березі у знесиленому стані.

Скоріш за все внаслідок сильного вітру потужні хвилі її укачали і викинули на берег. Місцеві мешканці намагалися самотужки врятувати чорноморського дельфіна, направляючи його у бік моря, але в них нічого не виходило і тоді вони звернулися за допомогою до Служби прятунку за номером «101».

Рятувальники, одягнувшись у захисні костюми, вручну повернули дельфіна у воду. Через вітер час від часу дельфіна все ж виносило на берег. Та рятувальники не переставали направляти його у воду.

Таким чином двогодинну операцію з порятунку ссавця, завдяки небайдужості людей, які першими вдарили на сполох, було успішно завершено. Дельфін повернувся у свою природну водяну стихію.

4.JPG

Джерело: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *