У Скадовську відбувся фінал інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді

12 червня 2019 року в м. Скадовськ відбувся урочистий фінал міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп» (далі Проект) — міжрегіональний масовий захід з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп».

Херсонська обласна служба зайнятості разом із Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки протягом останнього десятиріччя втілила низку масштабних профорієнтаційних проектів, орієнтованих на профілактику безробіття серед молоді. Серед них і цей Проект, який має статус міжрегіонального і успішно реалізується у Херсонській, Львівській, Рівненській областях та на Закарпатті. Його метою є привернення уваги молоді до перспективного напряму економічного розвитку держави у сфері туризму, орієнтації на вибір професій, затребуваних на ринку праці.

Під час фінальних змагань зустрілись команди учнівської молоді «Робінзон & company» Херсонської, «Fun Route» Закарпатської, «Oil citi» Львівської і «Вільний вітер» Рівненської областей, які стали переможцями обласних фіналів Проекту.

У рамках заходу відбудулася виставка сувенірної продукції та відеопрезентації реалізації проекту в регіонах-учасниках, виступи команд-фіналістів і церемонія нагородження переможців.

Share Button