У Скадовську відкрили аероклуб

23 червня, вперше після тривалої перерви Скадовський аеродром зустрічав таку кількість гостей.

Для урочистого відкриття-відновлення роботи аероклубу на злітно-посадочному майданчику «Скадовськ» здійснили посадку гвинтокрили, на яких прибули гості з Херсона: голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Владислав Мангер, радник голови облдержадміністрації з питань оборони Леонід Файзулін, міський голова Голої Пристані Олександр Бабич.

Підтримувати розвиток льотної справи, докласти всіх зусиль для ремонту приміщення аероклубу, обіцяли у своїх виступах і голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, і місцеві керівники — голова районної ради Олег Старенький та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Павленко.

На Скадовському аеродромі було урочисто піднято три прапори: Державний Прапор України, Прапор ЗСУ, Прапор Держприкордонслужби.

Продовжилось свято показовими стрибками досвідчених парушутистів з висоти у 3000 метрів, трохи нижче, з 800 метрів, стрибали новачки. Були й такі, для кого цей стрибок був першим у житті. Емоції зашкалювали.

Учасники заходу могли також оглянути зразки військової техніки та зброї, що була представлена на льотному полі, та пройти інструктаж з надання першої медичної допомоги.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *