У Скадовську ярмарок кавунів

04 серпня 2017 року біля районного будинку культури ім. Т.Г. Шевченка за ініціативи голови ОДА Андрія Гордєєва відбулась виставка-ярмарок «Дегустація та ярмарок кавунів» у рамках ХV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».

На виставці — ярмарку були присутні голова РДА Віктор Турик, міський голова м. Скадовська Олександр Яковлєв, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку – начальник управління інвестиційного забезпечення та переробної промисловості ОДА Маргарита Степанова, керівники структурних підрозділів РДА, мешканці та гості міста.

Кращі сільськогосподарські виробники району представили на ярмарку свою продукцію у вигляді кавунів різних сортів. Усі бажаючі могли продегустувати та придбати продукцію баштанництва, ознайомитися з технологією карвінгу – мистецтва вирізання з овочів, фруктів та ягід, а розважали присутніх вокалісти і хореографічні колективи міста та району.

У Скадовську ярмарок кавунів

У вступному слові голова райдержадміністрації зазначив, що скадовські та херсонські кавуни екологічно чисті та смачні, відомі не тільки на теренах нашої країни, але й за її межами. Віктор Турик побажав присутнім чудового настрою та привітав усіх з початком ХV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».

Голова РДА та міський голова запевнили громаду, що цей захід має всі шанси бути традиційним на Скадовщині. Він дає символічний старт безпечному вживанню смачної баштанної продукції Херсонщини.

Віктор Турик нагородив Подяками голови районної державної адміністрації найкращих серед присутніх на ярмарку сільгоспвиробників — директора ТОВ “Володимирівка” Онопрійчука Миколу Івановича та голову фермерського господарства “Вікторія-8” Гулого Петра Івановича.

У Скадовську ярмарок кавунів

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *