У травні в Херсоні відбудеться ряд заходів у рамках Днів Грузії та Литви

У травні в Херсоні відбудуться Дні культури Грузії та Дні Литви.

Про це повідомив міський голова Володимир Миколаєнко на сьогоднішній прес-конференції, присвяченій анонсуванню цих подій.

День культури Грузії пройде у Херсоні 5 травня.Урамках свята відбудеться низка заходів: концертно-розважальна програма за участю народного ансамблю грузинського танцю «Сакартвело, презентація грузинської кухні та дегустація вин, фотовиставки «Грузія очима українців» та «Невідома Кахетія або таємнича та недоступна Тушетія», показові спортивні виступи та багато інших.

Дні Литви в Херсоні, за словами голови правління «Культурний центр Україна-Литва» Наталі Бімбірайте, відзначатимуть 19-20 травня. Серед заходів — фестиваль вуличної музики, презентація національної кухні, етно-фестиваль та виступи музичних колективів.

Фестиваль вуличної музики, зокрема, проходитиме одночасно на трьохсценічних майданчиках– на пішохідній вулиці Суворова (біля “Парусу”),на набережній по проспекту Ушакова (біля пам’ятника Першим корабелам) та на базі креативного простору Urban Cad (вул. І.Кулика, 26).

Окрім того, в.о. начальник управління культури міськради Світлана Моспан відзначила, що 19-20 травня у Херсоні у парку «Херсонська фортеця» з 10.00 проходитимуть фестиваль української гастро-культури «SpringFest», сімейний фестиваль «BestТатоFest»,ІІ Кубок кухарів Херсона та буде презентованопроект гастро-туру «Херсон.Вінтажна кухня».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *