У Цюрупинську засудили сутенершу

Цюрупинським відділом Новокаховської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні відносно місцевої жительки м. Олешки 1964 року народження, яка починаючи з вересня 2015 до квітня 2016 року з метою наживи займаласьвтягненням жінок у зайняття проституцією, сутенерством та утримувала місце розпусти у власній квартирі, повідомляє прокуратура області.

Виявлення та доказування обставин кримінальних правопорушень стало можливим завдяки проведеному комплексу заходів негласних слідчих дій щодо аудіо-відеоконтролю особи, контролю за вчиненням злочину та здійсненню декількох обшуків.

Органам досудового розслідування вдалось довести причетність фігурантки до втягнення чотирьох жінок у зайняття проституцією, а також створення умов для їх діяльності, безпосереднє звідництво з іншими особами для розпусти, підшукання та надання з цією метою приміщень.

Вироком Цюрупинського районного суду від 05.07.2016 звідницю визнано винною в інкримінованих їй 5 кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 302, ч. 3 ст. 303 Кримінального кодексу України.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *