Учасника АТО та волонтера призначено новим керівником КП «Дорожник»

Відомий херсонський волонтер, учасник бойових дій на сході України Валентин Чесноков розповів на своїй сторінці у соціальній мережі, про своє призначення на посаду директора КП «Дорожник»:

«Сьогодні міський голова підписав мою заяву, і з 1 грудня я приступаю до виконання обов’язків директора комунального підприємства «Дорожник». Чому я погодився?

По перше, це виклик. На минулій сесії міської ради я дуже емоційно висловився на адресу наших депутатів. Тому, коли мені запропонували очолити фактично мертве, але дуже важливе для нашого міста підприємство, я зрозумів що це шанс в котрий раз довести бажання працювати не словами, а ділом.

По друге, на співбесіді з міським головою я побачив його щире бажання до результативних змін.

По третє, мені до вподоби складні завдання, адже це зовсім нова для мене сфера діяльності. І найважливіше – я дуже люблю наше місто. Життя давно зняло з мене «рожеві окуляри», відтак я цілковито усвідомлюю, на що погодився.
Перші кроки:
— Сформувати нову команду. Тому шукаємо і запрошуємо до команди щирих і працьовитих однодумців які люблять своє місто. Як керівник я можу їм впевнено пообіцяти поки що не високу зарплату, невдячність громадськості та тяжку працю. Нам вкрай необхідні головний бухгалтер та юрист. — Вивести в правове поле всі взаємовідносини с контрагентами підприємства. Насамперед з такими знаковими як «Епоха».
— Запровадити на підприємстві нові напрямки, які вирішать чи не найголовнішу проблему підприємства – сезонність та залежність від надходжень коштів з бюджету. Вже отримав порозуміння з деяких питань і працюю в цьому напрямку.
— Розробити і особисто представляти голові міської ради, депутатам та небайдужій громадськості «Стратегію розвитку комунального підприємства «Дорожник». Зауважу, що це буде стратегія, а не набір лозунгів. Праці Річарда Румельта вам в допомогу.
— Чи не найперший крок – обладнання усіх транспортних засобів підприємства засобами GPS-моніторінгу та контролю витрат пального. Завдяки цьому ми будемо впевнені в наших працівниках та зможемо створити онлайн-карту, на якій кожен бажаючий побачить в реальному часі, де працює техніка та які роботи вона виконує. Все, що може бути оцифровано, буде оцифровано.
Особисто в мене немає планів ставати депутатом чи чиновником. Я переконаний, що керівники комунальних підприємств повинні бути позапартійними і пределяти весь свій час роботі підпрємства. Бізнес і політичні амбіції шкодять одне одному. Обіцяю бути щирим і відкритим до усіх, кому не байдуже майбутнє Херсона. Але в той же час хочу зауважити – тим, у кого жовчі більше, ніж власної ваги – я настільки товстошкірий, що обламаєте свої отруйні зуби.

В усьому іншому я готовий до співпраці.»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *