Учасники «Таврійських горизонтів» відвідали підприємства Херсонщини

На другий день роботи ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» 01 жовтня 2016 року, під час інформаційного туру «Аграрний сектор – можливості для повного циклу виробництва», учасників заходу було ознайомлено з діяльністю провідних агропромислових об’єктів області.

Учасники мали можливість відвідати агропромислові підприємства з іноземними інвестиціями, які успішно реалізували свої проекти на Херсонщині, а саме: ТОВ «Каховка Протеїн Агро», Каховську філію ЗАТ АТ «Каргілл», ТОВ «Терра Тарса Україна» та ПРАТ «Чумак».

Відвідавши ПРАТ «Чумак» – компанію національного рівня, яка знаходиться на ринку більш ніж 20 років та є однією з найбільших в переробній галузі України, учасники ознайомилися із циклом виробництва та були приємно вражені асортиментом більше 10 найменувань харчової продукції, яка успішно експортується на ринки Канади, США, Казахстану, Грузії, Ізраїлю, Іспанії, країн Балтії та інші світові ринки.

Компанія належить одному з основних інвесторів Херсонщини – Карлу Стурену, почесному консулу Королівства Швеція в м. Каховка. Вона була започаткована ще 1996 року у місті Каховка і є одним із перших інвестиційних проектів на Херсонщині.

5

ТОВ «Каховка Протеїн Агро» – один з найбільших в Україні комплексів з переробки соєвих бобів, який динамічно розвивається завдяки новітньому обладнанню провідних зарубіжних компаній, виробництво, що відповідає світовим стандартам та наявності власного елеватора дозволяє зберігати до 40 000 т бобів сої.

Про свій комплекс розповів директор Федір Ютовець: «Підприємство досконале і не потребує додаткових вкладень, але нам потрібно більше сировини аби завантажити потужності по переробці сої на 100%».

Також учасники завітали до Каховської філії ЗАТ АТ «Каргілл», яка представлена маслоекстракційним заводом, який має великі потужності на півдні України. «Каргілл» – один з найбільших в Україні експортерів зерна, олійних культур і продуктів їх переробки.

8

«Окрім продажу добрив, ми займаємось розробкою продукції, адаптацією продукції до нашого ринку та крапельним зрошенням для польових культур, – розповідає директор компанії Андрій Гоголев. – Питання особистої довіри для інвесторів дуже важливе, оскільки ми не можемо змінити законодавство і викорінити корупцію, тому тільки на довірі у нас вибудувались відносини з інвесторами».

ТОВ «Терра Тарса Україна» – спільне турецько-чилійське підприємство Доктор Тарса, виробляє з власної сировини широкий спектр спеціальних добрив. Основні напрямки: добрива, крапельне зрошення, агротехніка. Учасники мали можливість наочно ознайомитися з проектною пропозицію зі створення на базі підприємства лабораторії для дослідження ґрунтів, яку напередодні було презентовано на панельній дискусії «Інвестиції в агробізнес».

У ході подорожі за маршрутом гості Форуму мали змогу черговий раз переконатися у надійності та стабільності співпраці на Херсонщині.

За результатами заходу очікується розширити напрацьований досвід співпраці з іноземними партнерами та їх коло.

3

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *