Училище фізичноі культури зекономило 2 млн. гривен

Як розповів директор спортивного закладу Володимир Кучер, цього року за рахунок оптимізації витрат на енергопостачання таінших комунальних видатків, за період 6 місяців, було зекономлено більше 2 мільйонів гривень бюджетних коштів. Ці кошти заплановано витратити на придбання спортивного обладнання, яке не поновлювалося в навчальному закладі з 1990 року та підготовку залів для заняття легкою атлетикою та боротьбою. Крім того, готується корпус для прийняття на оздоровлення спортсменів не тільки з області, а зі всієі України, який розрахований на 280 осіб.

За словами В.Кучера на базі відремонтованого комплексу в місті Скадовську (колишня школа-інтернат) за літній період проведено навчально-тренувальні збори та оздоровлено 329 учнів училища, а також юних спортсменів з міст Києва, Харкова, Миколаєва.

«Наразі є заявки на проведення навчань та зборів, якщо ми будемо продовжувати вдосконалюватися і далі, до нас будуть приїжджати спортсмени з усієї України, а це додатковий дохід для училища», – підкреслив Володимир Кучер.

Уже зараз на базі училища проводиться ряд всеукраїнських та обласних спортивних змагань.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *