Українське мовлення додаткове покриє Херсонській регіон

Директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА О. Савенко під час колегії ОДА доповіла, що Нацрада з питань телебачення та радіомовленя замовила для Херсонської області прорахунок 2 частот у с.Василівка, 3 частот у м.Генічеську, 1 частоти у Новій Каховці, 2 частот у Новотроїцьку, 1 частоти у Скадовську, 3 частот у м.Херсоні та 3 у смт Чаплинка.

Після погодження з УДЦР частот та міжнародної координації, аналізу покриття території сигналом, Концерном РРТ будуть надані рекомендації щодо організації мовлення на неохопленій сигналом території.

На сьогодні Національною радою України затверджено конкурсні умови та виставлено на конкурс п’ять частот у Херсонській області, а саме: по 2 частоти у м.Генічеськ та с.Василівка Каховського району, 1 в смт Новотроїцьке.

Окрім цього НТКУ буде підготовлено ґрунтовний запит щодо фінансування заходів по відновленню мовлення на окупованих та прикордонних територіях.

За повідомленням Концерну РРТ, передавач, який отримали з Польщі і планували встановити в смт Чаплинка, потребує переобладнання та ремонту на суму 160 тис. грн. опора в смт Чаплинка повністю відповідає вимогам для встановлення вказаного передавача. Зараз триває обговорення щодо доцільності використання двох потужних передавачів в Чаплинці та Василівці Каховського району.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *