Увазі херсонців – графік звітування директорів шкіл міста перед громадськістю

Управління освіти міськради надає графік звітування директорів шкіл міста перед громадськістю.

ЗНЗПрізвище, ім’я, по батькові керівникаДата, час та місце проведення
Херсонська гімназія № 1 Херсонської міської радиУстинова Наталія Валентинівна22.05.201913.00, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 Херсонської міської радиХоменкоВіталій Анатолійович11.06.201915.00, актова зала
Херсонська  гімназія № 3 Херсонської міської радиПетров Олексій Валерійович21.05.201918.00, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської радиПотук Олександра Іванівна04.06.201912.00, актова зала
Херсонська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 5 Херсонської міської радиАлієваНеллі Миколаївна29.05.201916.00, шкільна їдальня
Херсонська гімназія № 6 Херсонської міської радиКоржСвітлана Сергіївна22.05.201916.00, актова зала
Херсонський НВК “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня-гімназія” № 7 Херсонської міської радиПоперечнюкІнна Вікторівна21.05.201917.00Актова зала
Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» № 8 Херсонської міської радиФокінаІрина Олексіївна30.05.201917.00Актова зала
Херсонський навчально-виховний комплекс – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської радиМартинюк Людмила Володимирівна29.05.201916.00Ауд.204
Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс  № 11 Херсонської міської радиДудченкоСвітлана Олексіївна30.05.201917.00 каб. Укр.мови та літ-ри
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської радиСолоненкоОлена Іванівна10.06.201916.00, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Херсонської міської радиПерегняк ГаннаЄвгенівна23.05.201915.00, Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської радиБільНаталія Євгенівна22.05.201916.30, їдальня
Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад –  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  № 15 Херсонської міської радиСтратійчукЛюдмила Леонідівна30.05.201916.00бібліотека
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської радиШалаєваЛюдмила Василівна04.06.201916.00Ауд.10
Степанівська загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів № 17 Херсонської міської радиТютюн Михайло Володимирович06.06.201916.00, актова зала
Антонівська загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської радиДовга Ганна Василівна12.06.201913.00, актова зала
Херсонська багатопрофільна гімназія  № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської радиЦеховлес ОксанаІллівна29.05.2019 о 16.00, музей історії гімназії
Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№ 21 Херсонської міської радиЛуговаГалина Леонідівна17.05.201915.00, актова зала
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської радиОвчаренкоТетяна Іванівна20.05.201915.00Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І ступеня№ 25 Херсонської міської радиЦуварєваТетяна Борисівна03.06.201916.00, каб.201
Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської радиЧорноусНадія Сергіївна30.05.201917.00, ауд.2/4
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської радиМітковськаІрина Анатоліївна17.05.201915.00Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28  ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської радиНадточийТетяна Валеріївна03.06.201914.00, актова зала
Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу-спеціальна загальноосвітня школа І ступеня № 29 Херсонської міської радиЯковлєваТамара Леонідівна24.05.201910.30Музична зала
Херсонська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської  мови Херсонської міської радиБарнашОксана Вікторівна27.05.201916.00Актова зала
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивчення історії, права та іноземних мов Херсонської міської радиНовгородський Володимир Вікторович27.05.201914.00Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської радиПедченкоВолодимир Васильович21.05.201916.00, актова зала
Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 33 Херсонської міської радиЩетинаТетяна Павлівна20.05.201915.00Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської радиКарпенкоОлена Йосипівна05.06.201916.30
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської радиЮрченко Наталя Володимирівна05.06.201916.00, хол
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №  36 Херсонської міської радиСоловйоваВікторія Федорівна12.06.201914.00, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської радиБунчукОлексій Анатолійович24.06.201916.00Актова зала
Зеленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської радиДехкановаМарія Богданівна22.05.201916.00, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 39 «Школа-родина» Херсонської міської радиМаренчукОльга Миколаївна22.05.201914.00Актова зала
Молодіжна загальноосвітня школа-сад І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської радиВасюніна Тетяна Павлівна10.06.201914.00, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської радиНаконечнаСвітлана Василівна06.06.201916.00, актова зала
Сонячний навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 43 Херсонської міської радиШинкарьова Наталія Анатоліївна05.06.201916.00Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської радиПерегнякОлександр Адамович13.06.201914.00, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської радиШабаєваОлена Михайлівна06.06.201918.00, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської радиДмитрієнкоОльга Юріївна29.05.201918.30, актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської радиГалкунТетяна Миколаївна15.05.201917.00, актова зала
Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс  № 48 Херсонської міської радиКірцхаліяОлена Петрівна12.06.201912.00Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 50 ім. Р. Набєгова Херсонської міської радиВіннікРуслан Олегович21.05.201916.00Актова зала
Херсонський НВК “Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа  ІІ ступеня – колегіум” № 51 ім Г.О.Потьомкіна Херсонської міської радиОсьмінінПавло Юхимович23.05.201913.00Актова зала
Херсонська  спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської радиБєляєва Валентина Іванівна30.05.201917.30Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської радиДемчукОлександр Іванович31.05.201912.00, актова зала
Херсонська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів  № 54  з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської радиДрачоваОлена Миколаївна 28.05.201916.00Актова зала
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської радиПечена ГалинаПетрівна13.06.201916.00, актова зала
Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської радиМикитюкСвітлана Василівна28.05.201916.00Актова зала
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 57  з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської радиГаврилюкОлена Степанівна14.06.201915.00Актова зала
Недержавне НВО “Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “ХАБАД” з поглибленим вивченням івриту та англійської  мови”ЛєвінІгор Ілліч23.05.201912.00
Херсонський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства” Херсонської міської радиЗавгородняІрина Едуардівна22.05.201917.00Каб.35
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської радиМельник Анжеліка Іванівна21.05.201914.45, актова зала
Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУБабенкоМикола Іванович31.08.2019
Херсонський Академічний ліцей ім. О.В. Мішукова при ХДУ Херсонської міської радиБібікГалина  Володимирівна13.06.201915.30, ауд.121
Херсонський  центр освіти молоді та дорослих Херсонської міської радиГрачоваОлена Сергіївна23.05.201917.00, актова зала
Херсонська спеціальна загальноосвітня школа № 1 Херсонської міської радиПетлюкСвітлана Сергіївна24.05.201910.00
Жовтневська школа-садок № 86 Херсонської міської радиМацуєваІнна Миколаївна31.05.201916.00, музична зала
Share Button