В Білозерці депутат Погорєлов зірвав свято дітям та побив людину

Про це йдеться на сторінці у соціальній мережі «Білозерска — інфо»:

«Елена Ильвачева:
«Цікаві» та небезпечні люди живуть у Білозерці… 6 червня у Центрі творчості, дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради відбувався захід для дітей табору. Все подвір’я заполонила дітвора. Одні — демонстрували свої творчі таланти, другі – глядачі, треті – неподалік репетирували свій вихід. Всі при справі, схвильовані, зацікавлені та в образах.

Та раптом біля воріт чується голосна музика. Вожаті чемно по черзі просять « глядача з вулиці» зробити тихіше, бо у дітей свято і його музичний супровід заважає.

І так же по черзі у відповідь отримають «вишукану» лайку, адресовану конкретно до кожного з педагогів, яка супроводжувалась далеко не ароматом свіжості дихання, а ароматом професійного майстра по вживанню алкогольних напоїв. Та й після цього чоловік не вимкнув музику і не залишив територію.

Директорка ЦТДЮМ вимушена була викликати поліцію. Та поки поліція «поспішала», через огорожу у сторону дітей полетіла пуста пляшка. Дивом ця пляшка не потрапила ні в одну дитину, а мирно розбилась об стіну закладу.

Ще раз наголошу: «ДИВОМ!!!». А якби не долетіла до стіни, а потрапила у дитячу голову?! На крок від трагедії закінчилась ця історія. Чоловіка врешті затримали. Та все б нічого. Та не заспокоює думка про те, що ця неадекватна людина являється депутатом Білозерської селищної громади.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и обувь

Цікаво, по яким критеріям обирають депутатів? Роберт Погорелов. Але по фото все стане зрозуміло! Чекаємо на вибачення перед дітьми та перед колективом ЦТДЮМ за те, що зіпсував дітям свято, і ледь не зіпсував комусь життя. Сподіваємось, що це поодинокий прикрий випадок з життя депутата, а не стиль поведінки!!! «

Як стало відомо із коментарів дописувачів це не єдиний випадок звірячого поводження депутата Білозерської селищної ради Роберта Погорєлова у нетверезому стані:

» Антонина Даниленко Это не «поодинокий випадок» как писалось выше! После этого случая Роберт заглянул в ресторан Берлин где добавил алкоголя и продолжил вести себя неадекватно. Его ни раз просили успокотся, на что он отвечал матерными словами, якобы ему тут все Обязаны! Была опять вызвана полиция. В этот же момент он зашёл рядом в магазин Алмаз, взял опять алкоголь сказав, что денег не хватает и платить не будет. Когда продавец начала говорить чтоб он заплатил, он выражался громким матом и угрожал, цитита его слов: «Я здесь всех положу!!!» В магазине находились дети!!! Была вызвана охрана магазина, которая увидев нарушителя, сказала: «Всё понятно, опять он!» И ничего сделать не могут. Полиция подошла на второй вызов! Его задержали на 3 часа, после чего он опять радостный пришел назад в ресторан!!!! Продавцу вызывали скорую помощь, так как поднялось давление и стало плохо!
Почему мы должны страдать от Депутата!!!! Который продолжает калечить людей, нарушать покой граждан, пугать детей и за это ему ничего не делают????»

В Білозерці депутат Погорєлов зірвав свято дітям та побив людину

Але дальші — білше. Як виявилось він разом із іншими особами у стані алкогольного сп’яніння скоїв напад на іншого чоловіка розбив його автівку у присутності його онучки:

«Інна Журавленко — Так це чоловік зробив зауваження щоб вони пішли і не розпивали спиртне біля будинку ,що за Везунчиком бо це чоловікова спадщина.Ми їх там постійно розганяємо.А коли він бив чоловіка онучечка так кричала і люди на зупинці бачили і ніхто дитину не забрав аж поки швидка не приїхала…

В Білозерці депутат Погорєлов зірвав свято дітям та побив людину

І це не все.Онука лікується після такого стресу,чоловік в лікарні .Поліція все знає ,заяви написані. Адвокат працює,але за тиждень поки зі сторони слідтва нічого не робиться».

В Білозерці депутат Погорєлов зірвав свято дітям та побив людину

Додамо, що Роберт Погорєлов є також учасником АТО і доволі часто його можно було побачити серед «групи підтримки» підозрюваного у вбивсті К. Гандзюк голови облради В. Мангєра.

Серед білозерчан він неодноразово хизувався начеб то своєю близкістю до Мангєра, хоча наша редакція сумнівається, що Мангєр навіть не здогадується про існування пана Погорєлова.

І, як видно зі слів мешканців Білозерки, поліція на дії озвірілого депутат ніяк не рєагує.

Share Button