В Генічеську знову бастували підприємці

Депутат Херсонської обласної ради Микола Ставицький на своїй сторінці у соціальній мережі розповів, що у Генічеську, біля КП “База відпочинку “Арабатська стрілка”, знову мітингуали підприємці –

“Ситуація з комунальним закладом Херсонської облради “Арабатська стрілка”, що знаходиться біля Генічеську, склалась вкрай непроста. Тому сьогодні ми з Олександром Д’яковим  (громадський активіст – прим. ред.) приїхали в Генічеськ на зустріч з представниками місцевої громади та з підприємцями які ведуть свою діяльність на території бази відпочинку “Арабатська стрілка”.

В Генічеську знову бастували підприємці
Підприємці в один голос кажуть про незадовільну роботу керівника установи, який з їх слів фактично відчуває себе феодалом, не дає розвиватись базі відпочинку, та обкладає їх незрозумілими поборами. Під час проведення зборів на території бази він навіть не вийшов до людей щоби відповісти на ряд незручних питань. Якщо терміново не вжити заходів по заміні адміністрації бази, вона просто перетвориться в рухлядь. Із – за недолугого підходу до управління, минулого року не працювала половина будинків для відпочинку в той момент коли на узбережжі не було де яблуку впасти від величезної кількості відпочиваючих. При цьому минулого року на господарські нужди було витрачено 300 тисяч гривень.

В Генічеську знову бастували підприємці
Місцеві мешканці розповіли про те що їм не дають можливості потрапити до моря через те, що вхід через територію бази зроблений платним. Цікаво, що адміністрація здираючи платню на вході до моря з відпочиваючих та місцевих мешканців, мотивує це тим, що гроші збирають на комунальні послуги з прибирання пляжу та території бази відпочинку.

В Генічеську знову бастували підприємці
Разом з колегами депутатами, які входять в робочу групу по цьому питанню, було прийнято рішення скасувати платню за вхід до моря, що відразу ліквідує соціальну напругу, яка росте серед місцевого населення. А гроші на прибирання прилеглої території підприємці готові виділити зі своїх власних фондів.
Також сплановано ряд реорганізаційних заходів які мають в рази підвищити ефективність роботи бази та унеможливити вірогідне розкрадання коштів, які мають поступати в бюджет.

В Генічеську знову бастували підприємці
Після багатогодинних переговорів, відчуваючи підтримку обласної влади, учасники протесту зуспокоїлись, та чекають якісних змін, в яких готові в перших рядах приймати найактивнішу участь. Але це все можливо тільки після того, як на підприємстві буде назначена нова адекватна адміністрація”.

Share Button