У ХДУ відзначили кращих студентів

Уже традиційно у травні, напередодні Дня науки, в Херсонському державному університеті відбувається зустріч переможців всеукраїнських студентських олімпіад, всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та їхніх наукових керівників з ректором вишу.

Розпочинаючи урочистості, проректор з наукової роботи, професор Валентина Федяєва зазначила, що з кожним роком показники студентської наукової роботи у нашому навчальному закладі зростають: з 23 осіб, які представляли Херсонський державний університет і захищали свої наукові роботи, – 21 студент став переможцем. У ХДУ відзначили кращих студентів«І сьогодні ми зібралися не тільки підбити підсумки наукової роботи та привітати наших молодих науковців, а й окреслити подальші перспективи розвитку науки у ХДУ», – наголосила Валентина Леонідівна. Надалі вона запросила до привітання ректора університету, професора Василя Стратонова.

Виступаючи перед присутніми, очільник вишу зазначив, що День науки в нашому навчальному закладі відзначається традиційно: «Завдяки досягненням студентів-науковців та їхнім наставникам зростає рейтинг Херсонського державного університету», – наголосив В.Стратонов. Також він зазначив, що ХДУ активно долучається до участі у міжнародних проектах та програмах. Наостанок Василь Миколайович побажав усім життєвої енергії, творчого натхнення, нових здобутків та досягнень на науковій ниві.

 

У ХДУ відзначили кращих студентів

Про наукову роботу на факультетах та про діяльність студентського наукового товариства (СНТ) доповіла присутнім голова СНТ ХДУ Альона Пасічник. «Ми всі знаємо, що наука не стоїть на місці, розвивається та рухається вперед. Тож і ми крокуємо поруч і відкриваємо нові перспективи, сприяючи розкриттю інтелектуального потенціалу обдарованої молоді нашого вишу та її розумінню, що науковцем бути престижно й почесно»,– наголосила А.Пасічник.

У ХДУ відзначили кращих студентів

Також до слова запросили переможців всеукраїнських конкурсів та олімпіад та їхніх наукових керівників. Вони ділилися своїми враженнями, досвідом та планами на майбутнє.

Поступово перейшли до нагородження. Кожен молодий науковець отримав не лише почесну грамоту, а й грошову премію. Не оминули увагою й наукових керівників, яким адміністрація вишу висловила особисту подяку.

 

У ХДУ відзначили кращих студентів

Більше години тривала зустріч, протягом якої студенти-переможці та їхні наставники мали змогу поспілкуватися у колі однодумців. Одностайно вирішили: не зупинятися на досягнутому та рухатися вперед! Отже, попереду на обдарованих молодих науковців нашого навчального закладу чекають нові перемоги.

 

Джерело: Прес-центр ХДУ

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *