В Херсоні «полюють» на неплатників алімєнтів

У Херсонській області працівники виконавчої служби провели низку рейдів

На Херсонщині виконавча служба влаштувала полювання на злісних неплатників аліментів по адресах злісних неплатників аліментів. До списків державних працівників потрапили люди, котрі понад три місяці не сплачують грошей своїм дітям, ідеться в сюжеті випуску новин «ТСН.19:30».

Серед боржників є власники красивих будинків, котрі винні власним дітям по 129 тисяч гривень і не відкривають дверей представникам служби. Офіційне попередження про суму боргу та примусове стягнення в таких випадках залишають і дверях або в поштовій скрині.

«Налякані. Особливо, коли ти говориш, що з виконавчої служби. Навіть сусіди для того, щоби встановити, чи проживає взагалі боржник за місцем, яке вказане, бояться відчиняти двері», — зізнається старший державний виконавець Ірина Чусовітіна.

В тих, хто не ховається за зачиненими дверима, державні виконавці описують майно – телевізор, мікрохвильову пічку, дрель та іншу побутову техніку. Погашення боргу означатиме, що ці речі повернуть назад, а в разі відсутності проплати – вилучене майно продадуть з аукціону та погасять частину боргу, а решту все одно доведеться сплачувати недобросовісному батькові.

Чиновники кажуть, що інформація про рейди поширюється серед людей, і завдяки цьому борги почали сплачувати активніше.

«Як показує практика, ті люди, котрим обмежений виїзд за кордон, хто повернувся з кордону – на сьогодні 100% погасили свою заборгованість», — каже начальник обласного управління юстиції Костянтин Хутковський.

Тож у службі чекають на впровадження змін до закону про захист прав дітей, котрий Верховна Рада схвалила в першому читанні. Тоді злісним боржникам можуть заборонити навіть керувати автомобілем.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *