В Херсоні відкрилась агропромислова виставка «Фермер-2018»

Традиційна 16-та міжрегіональна сільськогосподарська виставка розпочала свою роботу в Херсоні 20 лютого.

На виставці, організаторами якої виступив Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА та Херсонський виставковий центр «Експо-Центр», представлено більше 50 компаній з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Херсонської та інших областей України. Партнерами заходу стали відомі агропромислові компанії — «Монсанто» та «Укрфармінг».

Сільгосптехніка, насіння, добрива, засоби захисту рослин, послуги з транспорту та кредитування в агросфері – все це представлено на виставці вітчизняними виробниками та офіційними дилерами іноземних компаній.

В Херсоні відкрилась агропромислова виставка «Фермер-2018»

Як наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода, Херсонська область давно зарекомендувала себе, як один із центрів поширення аграрних інновацій в Україні, а такі заходи є засобом для інформування виробників про наявність інноваційних рішень та створення підґрунтя для оснащення агропромислового комплексу сучасною високопродуктивною технікою та обладнанням.

«Впевнений, що дана виставка і науково-практичні заходи, що проходитимуть в рамках виставки, стануть комунікаційним майданчиком для налагодження ділових зв’язків та отримання корисної інформації», — зазначив Паливода.

В Херсоні відкрилась агропромислова виставка «Фермер-2018»

Також, в рамках виставки за підтримки ГО «Земля Таврiї» — координатора проекту UHBDP «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва», відбулась конференція на тему: «Сучасні тенденції агробізнесу. Підтримка аграріїв». На конференції було представлено державні програми підтримки галузі АПК в цьому році та перспективи вирощування плодоовочевої продукції.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *