В Херсонській області впроваджується електронна картка пацієнта

Сьогодні відбулась прес-конференція директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктора Короленка, під час якої він презентував систему впровадження електронної медицини у Херсонській області.

Одним із ії кроків стало впровадження електронних карток пацієнта та реформування систему обліку в усіх медичних закладах.

Віктор Короленко на прикладі роботи власної картки та віртуального кабінету презентував представникам ЗМІ переваги нової системи та її зручність: «Особисті данні кожного мешканця області будуть внесені у базу автоматично, коли програма пройде необхідні ступені захисту та ми отримаємо дозвіл від спеціальних служб».

Завдяки впровадженню системи, пацієнти зможуть обирати кращого лікаря за рейтингом залишаючи відгуки про їх роботу, не стояти у чергах, отримувати електронні рецепти та нагадування, щодо прийняття ліків у вигляді сповіщень на мобільний телефон. Також історію хвороби можна буде переглянути у будь-якому закладі охорони здоров’я та у машині екстреної допомоги.

«Ця програма може врятувати життя хворим, наприклад на гіпертонію, нагадуючи та надсилаючи сповіщення на мобільний телефон про прийняття ліків хворому, дотримуючись графіку прийому ліків», — закцентував директор Департаменту охорони здоров’я ОДА.

Лікарі будуть витрачати менше часу на ведення особистих карток пацієнта та матимуть доступ до історії хвороби і усіх відомостей щодо клінічних досліджень.

Така робота дасть можливість департаменту охорони здоров’я ОДА відслідковувати навантаження та рейтинг лікарів, що буде впливати на кадрові рішення.

 

Share Button

В Херсонській області впроваджується електронна картка пацієнта: 2 комментария

 • 14 февраля 2017 в 19:15
  Permalink

  І коли на Херсонщині запрацює ця система? Чи як завжди — презентували і забули?

  Ответ
 • 14 февраля 2017 в 21:41
  Permalink

  А як з діагнозами, які не бажано знати кожному, хто має доступ до цієї картки? Чи таємницю діагнозу у нас вже відмінили?

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *