В Херсонській ОДА відзвітували про пільговий проїзд на свята

Обласною державною адміністрацією проведено роботу з автоперевізниками області стосовно забезпечення здійснення перевезень пільгових категорій громадян протягом травневих свят.

Автоперевізниками області було виконано домовленість щодо забезпечення перевезень громадян пільгових категорій, з водійським складом проведено додатковий інструктаж стосовно дотримання вимог Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, забезпечення якості та безпеки перевезень.

Проте на окремих маршрутах було зафіксовано факти грубого, неповажного ставлення до громадян та відмови у здійсненні пільгових перевезень з боку водіїв деяких автоперевізників області.

Як запевнили керівники автопідприємств-перевізників, до водіїв порушників будуть вжиті заходи дисциплінарного впливу.

Також зазначаємо, що облдержадміністрацією відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 01 квітня 2016 року № 232 проводиться робота з головам районних державних адміністрацій, міськими головам міст обласного значення щодо розроблення місцевих програм стосовно компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян згідно зі статтею 91 Бюджетного кодексу України.

Керівництву автостанцій та автовокзалів ТОВ «Херсонавтотранс» та автостанції «ЮГ» надіслані листи з вимогою діяти на підставі та в межах діючого законодавства України, забезпечити надання якісних автостанційних послуг, у тому числі і пільговим категоріям громадян.

На сьогодні автоперевізники попередньо надали згоду здійснювати перевезення окремих пільгових категорій громадян за власний рахунок, у тому числі учасників бойових дій, інвалідів війни, Чорнобильців І категорії, інвалідів І групи, дітей сиріт.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *