В ХОДА обговорили формування позитивного образу регіону

Сьогодні, 01 липня, в облдержадміністрації відбулось перше засідання робочої групи з розроблення експортного профілю Херсонської області, яке пройшло під керівництвом в. о. заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Бутрія.

Робоча група створена з метою виконання Програми формування позитивного іміджу та розвитку зовнішньоекономічної діяльності Херсонської області на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням Херсонської обласної ради від 22 січня 2016 року № 59, в частині забезпечення розвитку зовнішньоекономічної діяльності та розширення ринків збуту.

Під час першого засідання представники громадської організації «Інститут економічних досліджень» представили результати опитування підприємців України та Херсонщини, що демонструє чинники, які перешкоджають веденню бізнесу за результатом 2014-2015 років.

Результати цього дослідження свідчать, що є багато чинників, які створюють для бізнесу несприятливі умови, однак оцінка також показує думку підприємців щодо того, які зміни слід зробити, щоб спростити ведення бізнесу. Після презентації учасники робочої групи обговорили об’єктивність проведених досліджень та доцільність їх використання, спираючись на кількість опитаних респондентів, а також приділили увагу проблемам, що були озвучені під час презентації.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *