В ХОДА обговорили підтримку індивідуального житлового будівництва на селі

24 жовтня під головуванням в.о. заступника голови ОДА Дмитра Бутрія відбулося засідання координаційної ради з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Членами координаційної ради, до якої увійшли керівники обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та структурних підрозділів ОДА, були розглянуті питання, які стосуються виконання програми пільгового кредитування «Власний дім» за січень-вересень 2016 року та ряд інших актуальних питань.

Регіональна програма пільгового кредитування «Власний дім» набула значної популярності серед сільського населення. Вона спрямована на розв’язання найважливіших питань області – відродження села та підвищення рівня життєзабезпечення громадян шляхом надання сільським мешканцям довгострокових пільгових кредитів під 3% річних. Як зазначив Дмитро Бутрій, за підсумками 9 місяців регіональної програми можна відмітити роботу обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо виконання показників програми та позитивний вплив на життєдіяльність сільського населення.

dsc_0036

Під час засідання було прийнято рішення про виділення 159 тис. грн для додаткового кредитування щодо газифікації 33 сімей селищ Біла Криниця та Кар’єрне Великоолександрівського району за рахунок коштів обласного бюджету.

Також на засіданні було розглянуто питання пільгового кредитування для поліпшення житлово-побутових умов 310 сільських сімей з потребою у 2017 році фінансових ресурсів на суму 36,8 млн грн.

Відповідно до рішення, прийнятого на засіданні, Департаментом агропромислового розвитку ОДА спільно з Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі буде підготовлено запит до обласної державної адміністрації щодо виділення коштів на 2017 рік з обласного бюджету для будівництва житла шляхом перепрофілювання незавершеного будівництва будівель в смт Чаплинка та м. Скадовську. В результаті чого житлом будуть забезпечені військовослужбовці та учасники АТО, вимушені переселенці, працівники бюджетної сфери та агропромислового комплексу.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *