В ХОДА обговорили проблемні питання реалізації продукції місцевих товаровиробників

Сьогодні, 22 червня, відбулося засідання за «круглим столом» на тему «Проблемні питання, що виникають при реалізації продукції місцевих товаровиробників в мережі роздрібної торгівлі області, та шляхи їх вирішення» за участі представників громадських організацій, керівників харчових підприємств області, представників підприємств роздрібної торгівлі, керівників ринків.

На початку зустрічі в.о.заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук нагородив грамотами Міністерства аграрної політики та продовольства України кращих сільгоспвиробників Херсонщини.

IMG_0880

Керівники харчових підприємств області окреслили проблемні питання, з якими стикаються під час реалізації своєї продукції. Питання сертифікації та реєстрації суб’єктів, які займаються виробництвом товарів, одне з найважливіших. Підприємства, які не мають таких документів, можуть реалізовувати свою продукцію дешевше та вигравати тендери на закупівлю -це тенденція до зниження попиту на сертифіковану продукцію.

Як зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олександр Паливода, найближчим часом на території області розпочнуться перевірки щодо наявності ліцензій та реєстрації у виробників.

Також обговорили питання насичення торговельної мережі області продукцією місцевих товаровиробників.

«За ініціативи голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва найближчим часом ми розпочнемо акцію на підтримку місцевих товаровиробників «Купуй херсонське», – зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *