В ХОДА обговорили проблему водопостачання районів області

В обласній державній адміністрації обговорили проблемні питання, пов’язані з енергопостачанням водогосподарських об`єктів Чаплинського і Каланчацького районів. Зокрема, найшвидше включення електропідстанцій для того, щоб аграрії цих районів мали змогу вчасно провести зрошувальні роботи.

Це питання порушено вчора, 29 червня, під час засідання робочої групи під головуванням в. о. заступника голови облдержадміністрації Євгенія Рищука.

Окрім цього, піднімалося питання щодо оформлення документів на оренду виділених земельних ділянок. Як зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран, ніяких проблем не виникатиме й усі документи оформлюються вчасно.

Та основну увагу приділили питанню подачі напруги на електромережі, адже не повинно виникати перебоїв з електропостачанням, щоб мати змогу забезпечити у повному обсязі подачу води для зрошення.

«Польові зрошувальні роботи у Чаплинському й Каланчакському районах напряму залежать від запуску підстанцій. Керівництво області, в першу чергу, зацікавлене в тому, щоб аграрні роботи розпочалися вчасно, адже не можна допустити занепаду врожаю та відповідно збитків, які від цього можуть понести селяни», – зауважив Євген Рищук і наголосив на необхідності активізації дій робочої групи для забезпечення енергопостачання водогосподарських об`єктів Херсонщини.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *