В ХОДА обговорили заходи з вшанування пам’яті учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні

Вчора, 12 лютого, в обласній державній адміністрації відбулася зустріч з громадськістю щодо підготовки та відзначення в області заходів з вшанування пам’яті подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитро Бутрій запропонував представникам громадськості висловити власні побажання у баченні відзначення дати й формату проведення відповідних заходів, а також спільно вирішити, як буде облаштовано центральну площу Херсона впродовж 18-20 лютого.

Як було зазначено в ході зустрічі, відповідно до Указу Президента України № 69/2015«Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»Днем Героїв Небесної Сотні установлено 20 лютого.

Та учасники зустрічі вирішили, що заходи зі вшанування пам’яті подвигу учасників Революції гідності на Херсонщині проходитимуть впродовж трьох днів – з 18 по 20 лютого. Адже саме у ці дні вирували найтрагічніші події Революції гідності, через які Україна втратила багато життів справжніх патріотів своєї держави.

Так, вже попередньо планується проведення урочистої церемонії вшанування пам’яті загиблих під час Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні з покладанням траурних вінків і квітів на алеї Героїв незалежної України.

А духовенство Української православної церкви Київського патріархату на Херсонщині, в свою чергу, запропонувало провести спільну міжконфесійну панахиду за загиблими під час Революції гідності та в антитерористичній операції на Сході України, а також із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Надійшла пропозиція про організацію тематичної інсталяції, присвяченої подіям Майдану Незалежності та Херсонського Майдану, відкриття на площі Свободи фотовиставки й встановлення екрану, на якому транслюватимуться відео про події Революції гідності.

Окрім того, в закладах освіти та культури області проведуть цикл різноманітних заходів, присвячених подіям Революції гідності та Героям Небесної Сотні.

Представники громадськості звернули увагу, що паралельно до запланованих загальнообласних заходів їхніми організаціями також будуть проводитися урочисті збори й мітинги, тож запропонували заздалегідь узгодити час їх проведення, аби всі заходи з вшанування пам’яті подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні були проведені на гідному рівні.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *