В ХОДА провели засідання антирейдерського штабу

Сьогодні в ОДА провели засідання оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, яке провів заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь.

В ході засідання було розглянуто проблемні питання, з якими до членів штабу звернулися мешканці Херсонщини, власники земельних ділянок стосовно порушення їх права власності на майно. Так, оперативний штаб взяв на контроль справи щодо звернень ТОВ «Глобал-Інвест», членів релігійної громади Новоолексіївської парафії УПЦ КП та фермерських господарств «Рисовод», ПП «Аграрій 3000» і «ПСП «Ушба».

В ХОДА провели засідання антирейдерського штабу

Хід розслідування кримінальних проваджень, заведених за заявами вищезазначених заявників буде контролюватися усіма відповідальними членами оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя.

Окрім того, розглянули питання заявників щодо оподаткування сплати за оренду земельних ділянок державної та комунальної власності та за володіння корпоративними правами одного з ТОВ на Херсонщині.

Члени оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя при облдержадміністрації запевнили, що здійснюватимуть контроль ходу кримінальних проваджень за даними справами й всебічно сприятимуть якомога швидшому їх вирішенню відповідно до чинного законодавства.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *