В ХОДА провели зустріч з представниками Міжнародного республіканського інституту

Вперше в області на запрошення Херсонської влади з робочим візитом перебувають представники Міжнародного республіканського інституту.

З цієї нагоди 21 серпня в Херсонській облдержадміністрації під головуванням очільника області Андрія Гордєєва відбулась зустріч з керівниками Міжнародного республіканського інституту для ознайомлення з ходом впровадження реформи децентралізації в області.

«МРІ – структура, яка створена як організація для потреб України. Сьогодні є певний успіх у тому, що ми налагодили діалог для можливої співпраці», — прокоментував голова області Андрій Гордєєв.

В ХОДА провели зустріч з представниками Міжнародного республіканського інституту

Протягом 2015 – 2017 років в Херсонській області утворено 14 об’єднаних територіальних громад у 8 районах області, до складу яких увійшли 54 сільські та селищні громади.

Під час заходу голови об’єднаних територіальних громад поділилися своїм досвідом та проблемними питаннями, такими як кадрове та фінансове забезпечення.

Очільник області Андрій Гордєєв звернувся до голів об’єднаних територіальних громад :

«Сьогодні іде процес децентралізації , який дає вам певні повноваження. І я зацікавлений у тому, щоб успіх цієї реформи був очевидний для кожного мешканця нашої області».

Директор Міжнародного республіканського інституту Майкл Дракмен наголосив:

«Ми хочемо сформувати програми. Для цього нам потрібно почути справжні потреби громадян. Я був вражений, що майже всі представники ОТГ приїхали для нашої зустрічі, щоб поділитися своїми проблемами. На основі сьогоднішньої дискусії я бачу, що МРІ має широкий спектр можливостей для їх реалізації в Херсонській області».

В ХОДА провели зустріч з представниками Міжнародного республіканського інституту

«Херсонщина — непростий регіон. Ми маємо серйозні проблеми прикордонної громади. Враховуючи ситуацію в країні потрібно зміцнювати саме ці кордони», — наголосила директор херсонського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Оксана Силюкова.

В ХОДА провели зустріч з представниками Міжнародного республіканського інституту

ДОВІДКА: Міжнародний республіканський інститут (МРІ) працює над утвердженням свободи та демократії в усьому світі, допомагаючи політичним партіям діяти більш конкретно та відповідально, підтримуючи участь громадян у розробці державної політики та сприяючи збільшенню ролі соціально маргіналізованих верств населення, включно з жінками та молоддю, у політичному процесі.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *