В ХОДА розглянули інвестиційний проект туристичної галузі

Вчора, 27 липня, відбулось засідання робочої групи з питань впровадження інвестиційного проекту «Створення готельно-апартаментного туристичного комплексу» під головуванням в.о. заступника голови облдержадміністрації Євгена Рищука.

На початку засідання була представлена концепція інвестиційного проекту «Створення готельно-апартаментного туристичного комплексу» та обговорено питання відведення земельної ділянки для впровадження проекту, а також укладання договору про державно-приватне партнерство між ТОВ «Морські ворота» та Херсонською обласною державною адміністрацією.

Створення туристичного комплексу – проект одного з основних інвесторів Херсонщини Карла Стурена, засновника компанії «Чумак» та «Віндкрафт Україна». За попередніми підрахунками на будівництво планується витратити 8 млн доларів та створити 150 робочих місць.

«На сьогодні залучення інвестицій та створення відповідного інвестиційного клімату відіграють ключову роль в нашій роботі, тому ми приділимо максимальну увагу забезпеченню прозорості ходу реалізації цього проекту», – зазначив Євген Рищук.

IMG_3360

Проект буде представлений учасникам Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти». Також в рамках Форуму планується укладення Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проекту.

Щодо усіх інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані в області в.о. заступника голови Євген Рищук має чітку позицію: «Облдержадміністрація буде повністю підтримувати та супроводжувати інвесторів, аби показати, що Херсонщина – це надійний регіон для інвестицій».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *