В ХОДА розповіли про хід підготовки до опалювального сезону

Минулого тижня у Генічеському районі відбулась нарада щодо сталого проходження опалювального сезону під головуванням заступника голови Олександра Адамчика.

Він розповів за результатами зустрічі про шляхи вирішення проблемних питань, які виникають у районі під час низьких температур взимку: «Минулорічні виклики щодо нестачі газу у Генічеську ми подолали, але постало питання не достатнього забезпечення вугіллям Новотроїцького і Генічеського району. Загальна кількість твердого палива, яка нам необхідна близько 30 тис. тон».

Бюджетні організації забезпечені паливом на 90%, але окрім цього необхідно забезпечити потрібну кількість вугілля та твердого палива для населення.

Для вирішення питання 3 жовтня у Генічеську відбудеться засідання колегії ОДА, де і буде обговорено стале проходження опалювального сезону у цих районах.

Також заступник ОДА відзначив, що вугілля, яким опалюють свої оселі мешканці Херсонщини завезено із шахт, які знаходяться на підконтрольній Україні території.

«Антрацитові сорти вугілля знаходяться на окупованій частині території України, саме це зумовлює проблемні питання з постачанням і ціновою політикою. Якість твердого палива також відрізняється, але не антрацитове дешевше, що влаштовує мешканців», — прокоментував Адамчик.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *