Андрій Гордєєв про Тимошенко- «ми маємо розуміти, хто є хто на нашій херсонській землі».

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв так прокомментував візит до Херсонщини лідерки партії «ВО» «Батьківщина» Юлії Тимошенко на підтримку ії кандидата Юрія Одарченко —

» Я зазвичай ніколи не займаюся обговоренням людей, яких немає поряд зі мною. Але коли Юлія Володимирівна прилетіла на чартерному літаку в аеропорт Херсону, який ми запустили, проїхала по дорозі, яку ми сьогодні будуємо, приїхала в клуб в селі Станіслав, який ми відремонтували і зробили там опалення, а потім вийшла на центральну площу і моє прізвище згадала в негативних тонах, то я терпіти таких речей не буду!

Мене особливо обурює ситуація, коли люди прилітаючи на приватних літачках, розповідають, як нам тут в нашому регіоні жити. Причому прилітають в ту інфраструктуру, яку ми тут створюємо. Я звертаюся до всіх земляків. Шановні друзі, ми маємо розуміти, хто є хто на нашій херсонській землі.

Сьогодні на Херсонщину приїжджають багато політичних лідерів, тому що їм потрібні штики в парламенті, щоб будоражити країну. Їхні інтереси зосереджені на вул. Грушевського, де вони своїми іграми добиваються політичних та фінансових вигід.

Ніхто з цих набридлих політиків не буде перейматися будівництвом доріг на Херсонщині, підготовкою до опалювального сезону, меліорацією та проблемами сіл. Це все одно будемо робити ми з вам. Тому нам потрібні люди, які мають свою позицію, які довели, що вони варті того, щоб захищати інтереси рідної області. Саме такі люди нам потрібні в українському парламенті. Вони мають бути херсонцями і захисниками Херсонщини.

З приводу газу і ціни на газ. Мені прикро що херсонців задурюють такими фразами, нібито найдешевший газ був при Юлії Тимошенко. Такого немає і не було. І правда одна: це Тимошенко укладала з Путіним найдорожчі контракти на поставку газу за ціною 450 доларів за тисячу кубів.

У парламенті я очолював підкомітет із державного боргу і проводив через парламент закони, які дозволяли нам видавати державні гарантії і купувати газ не в Росії, не в Путіна, з яким укладала контракт Юлія Володимирівна, а навпаки – в Словенії і в Європі. Я особисто п’ять разів виходив на трибуну парламенту доповідати цей закон і його постійно ламали. Хто не голосував? Опозиційний блок і фракція пані Юлії.

І з приводу тарифів. На сьогодні для Херсонської області передбачено 887 мільйонів гривень на компенсацію субвенцій по субсидіям. Людям треба йти і оформляти субсидії. Але інші політичні сили зараз нав’язують людям свої страхи, щоб в короткий термін отримати максимальні політичні дивіденди перед виборами. Із 887 мільйонів гривень сьогодні уже 487 мільйонів освоєно херсонцями, тобто половина. Більше того уряд останніми змінами ще на 86 мільйонів підвищив нам субсидії для всієї Херсонської області.

Жодних питань між громадянином і відділом соціального забезпечення немає.

Саме тому рішенням колегії під моїм головуванням ми доручили, що районні совбези мають сьогодні організувати чергування у вихідні дні, щоб людина могла витратити 15 хвилин, прийти написати заяву і декларацію, і отримати субсидію. Навіщо тоді сьогодні будоражити людей? Відповідь проста: для отримання політичних вигід. Я впевнений, що херсонці народ мудрий, і ми не дозволимо себе використати в політичних іграх.

Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *