В Мінрегіоні відреагували на ситуацію із заборгованістю по субсидіям на Херсонщині

Сьогодні, 10 жовтня, представники ОСББ, ЖБК та ЖЕКів міста Херсона зібралися перед стінами обласної державної адміністрації, аби отримати роз’яснення щодо ситуації із заборгованості держави за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, яка утворилася, починаючи з лютого 2017 року.

Слід нагадати, що 6 жовтня відбулася зустріч ініціативної групи представників ОСББ із заступником голови обласної державної адміністрації Олександром Адамчиком з приводу даного питання.

Результатом спілкування стала передача головою ОДА Андрієм Гордєєвим листа Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку, підготовленого головами ОСББ.

Також було підготовлено відповідне звернення до Міністра фінансів України Олександра Данилюка щодо необхідності термінового перерахування коштів для повного погашення заборгованості за субсидії.

Як сьогодні прокоментувала заступник начальника управління фінансів невиробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Царенко, звернення голови обласної державної адміністрації до Мінрегіону отримало реакцію:

«Вже 25 жовтня з Міністерства фінансів України в область надійдуть кошти, необхідні для погашення заборгованості держави за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 17,2 млн грн. Це достатня сума для повного розрахування із заборгованістю, яка виникла на 1 жовтня з початку 2017 року».

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик також пояснив:

«Ситуація із заборгованістю ніяк не залежала від облдержадміністрації, кошти не могли бути нарахованими раніше, тому що бюджетні призначення від Міністерства фінансів України, в тому числі й на субсидії, область отримала лише у вересні поточного року. Тепер 25 жовтня необхідна сума зайде в область і вже наступного дня всі необхідні гроші будуть перераховані на рахунки ОСББ».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *